Vaše osobní nebo užitkové auto připravíme na pohodlné a bezpečné cestování na dovolenou nebo do práce. Zajistíme vám kompletní servisní prohlídky, opravy i další služby spojené se speciální opravou nebo úpravou automobilů, doplněnou kvalitními náhradními díly.
Provádíme jak záruční tak pozáruční servis všech značek.

 

 

 

 

 

Pravidelné servisní prohlídky
Díky pravidelné údržbě se stane vaše cestování pohodlnější a hlavně bezproblémové. Pravidelnou servisní prohlídkou totiž snížíte riziko nepříjemné poruchy nebo dokonce havárie, které jsou bohužel v dnešní době na denním pořádku. Základem je kontrola vozidla, doplnění provozních kapalin, výměna oleje, kontroly brzd a samozřejmě kontrola osvětlení vozidla.

Opravy automobilů
Opravy kvalitními autodíly (motoru, převodovek, brzdového systému, podvozku a výfuku). Montáž autorádií, centrálního zamykání, parkovacích systému, handsfree sad a dalších. Opravy auto po haváriích (promáčknutých, poškozených a poškrábaných dílů vaší karoserie).
Kvalitní a originální náhradní díly zaručují záruku spokojení a dlouhé živostnosti.
Poskytujeme záruční i pozáruční servis vozů všech značek.

Diagnostika Bosch KTS
Multifunkční autodiagnostika Bosch KTS  a diagnostika koncernu super VAG-COM (Audi,Škoda,VW a Seat) umožňuje kompletní diagnostiku závad na vozidlech včetně následných oprav a jejich rychlé řešení.

Plnění klimatizací
Pravidelná kontrola klimatizace výrazně prodlužuje životnost celého systému.  Předchází se tak případnému poškození klimatizační jednotky, ale také chráníte zdraví vaše i vašich dětí před škodlivými mikroorganismy i plísní. Co se kvalitního ovzduší v automobilu týče, nabízíme samozřejmě i dezinfekci interiéru ozonem, který ničí plísně, bakterie a mikroby ve vozidle. Používá se také na odstranění nežádoucího zápachu po cigaretách či jiného pachu.

Ostatní služby

  • Montujeme nezávislé topení a tažné zařízení
  • Prodej náhradních dílů
  • Příprava vozidla na STK a její samotné vyřízení
  • Uzavíráme pojištění ALLRISK na míru pro váš automobil